Збільшити обсяги мобілізації...

Короче пиздуйте все на фронт
 
Ні, в них спазм очєли при будь якій формі свободи. Вони будуть штовхати саме керівництво на кроки, що ведуть до тоталітаризму.
Зато весело и нескучно главное пожить побольше
 
Безвиз конечно был подарок хуйлу отличный, мужики поехали работать за евры и фактически теперь будут бежать туда, потому что там их все устраивало и устроено, нужно было страну строить, а не шоколад с хуйлом варить на газовой трубе.
 
Мені і без цієї хуйні не скучно було. Тепер не скучно буде, навіть, після війни - доведеться ще внутрішнє лайно вигрібати.
пробку себе поставишь, так разорвет же от внутреннего дерьма?
 
та тут же писали, что все согласовано с западом... да и паспорта, оформившим отдадут, а новые, даже не всем у кого официальная отсрочка есть будут оформлять.
теперь ответ за европой, будут решать как с деньгами, ухилянты побегут в венгрию, там точно их не выдадут.
 
Безвиз конечно был подарок хуйлу отличный, мужики поехали работать за евры и фактически теперь будут бежать туда, потому что там их все устраивало и устроено, нужно было страну строить, а не шоколад с хуйлом варить на газовой трубе.
Ты реально долбоеб разве не падения бакса и поднятие коммуналки не повод уебать на заработки, ты скажи почему в Прибалтике не было инфляции как везде в СНГ
 
теперь ответ за европой, будут решать как с деньгами, ухилянты побегут в венгрию, там точно их не выдадут.
Не тупи рабов не отдадут, вон уже в Польше некому клубнику собирать
 
а вот теперь бы услышать коммент Малюськи. Как минимум. Ибо минюст обязан отреагировать на системные нарушения действующего законодательства ведомством Кулебы.
А боярыня должна сама себя выпороть.
 
Ты реально долбоеб разве не падения бакса и поднятие коммуналки не повод уебать на заработки, ты скажи почему в Прибалтике не было инфляции как везде в СНГ
первый раз что ли бакс у тебя падал или коммуналка дорожала, но люди не уезжали из страны, им дали безвиз и направили, чтоб легче было оккупировать место их проживания.
 
какое ипсо?? ты что вообще идиот??
тебе ермак с верещук рассказывает как они трудятся над разминированием
как так быстро юг проебали, клоун ты в маразме
по ночам тебе ермак с верещуком домой приходят.
Ты что ебанутый, они саперы чтоб разминировать?
взять слова что где то разминировать собирались, может говорили про разминирование территорий, где Порошенко склады проебал.
 
первый раз что ли бакс у тебя падал или коммуналка дорожала, но люди не уезжали из страны.
Шо насчёт Прибалтики
В 1998г 1,80 бакс и резко 5,40
В 2008г 5,40 и 8грв
2014г 8грв и 24грв
Разницу не видишь
 
Короче пиздуйте вы все нахуй
 
показывай доказательства
они такие же как и история с слежкой СБУ за журналистами?? там тоже лепят что угодно лижбы боневтика и ермака выгородить
ты где два года провел? ищи сам в гугле, уже даже не смешно.

За словами військовослужбовця Івана Сестриватовського, від 2016 року він служить у 137-му окремому батальйоні морської піхоти. Чоловік брав участь в АТО і ООС, та має за плечима три ротації загалом, на Донецькому напрямку. З осені 2021 року він ніс службу на Чонгарі.

"Перед початком повномасштабного вторгнення у нас проводили навчання. Вони проводяться завжди, але на початку 2022-го нам давали настанови, щоб ми посилили спостереження за можливими провокаціями з їхнього боку. Я сподівався, що вони не ризикнуть піти на вторгнення. По-особливому укріплення на Чонгарі не готували. Але там все було заміновано заздалегідь, ще з 2014 року. Усі мости – там був залізничний міст, і так само два мости з Чонгара – були заміновані. Перед повномасштабною війною ці мінування перевіряли. Я можу помилятись, але це було десь за тижні півтора-два", — розповідає чоловік.

"Як саме заміновано – це знали тільки сапери, тільки ті люди, які ці мости мінували і обслуговували. Я особисто знав, де воно заміновано, пройшов інструктаж, як це все підключити. І я мав залишитися на підрив", — розповів Іван Сестриватовський.

намагався здійснити підрив, але вибуху не сталось. Я мав би його побачити. Я стояв саме біля мостів, на першій лінії. Намагався перепідключити, перепровірити дроти: може, якась помилка сталася, неправильно щось підключили. Підключив заново, знову спробував. Рази три це зробив – вибуху не відбулося. Я не сапер, але тут варіанти два. Або була висаджена диверсійна група, або дроти підриву були пошкоджені мінометним обстрілом. І тоді вже діяв за наказом – треба було відходити на інші позиції", — розповідає Іван.
 
Назад
Зверху Знизу