ГаМаФлуд

Прикрутив шолом ВР від плойки до компа, навіть камеру та муви. Спитаєте нафіга? А я відповім! Халф лайф Алікс.

Результат такий собі. Картинка є, вона супер на параметри шолома плойки. А от керування я так і не зміг перемогти. Відклав на потім поки що.
 
Доброго. Люди питають, як в 2024 році перейти на европейский сервер в Мир танков?
 
Доброго. Люди питають, як в 2024 році перейти на европейский сервер в Мир танков?
Знімок екрана (1).png
 
Написано на сайті Wargaming
Знімок екрана (1).png
 
очередные спиногрызы попросили установить на комп древний ГТА5. в инете есть торрент, после загрузки показан как .бин файл, при попытке смонтировать образ- прога выдает ошибку-файлы повреждены. есть какое то решение проблемы?
 
Придбати в Стім преміум версію за 313 грн.

Завантажити з нормального трекера
 
Доречі знайомий війсьокий порекомендував гру СКВАД для злагодження і розуміння що до чого.. спробував багато цікавих нюансів дізнався.
 
По ходу іншої освіти не буде. Другий казав, що стріляйте в Сталкер для хоч якогось розуміння.
 
Доречі знайомий війсьокий порекомендував гру СКВАД для злагодження і розуміння що до чого.. спробував багато цікавих нюансів дізнався.
Мені на роботі студент розповідав про танки, кіберспорт в танках, як розробники намагаються в танках робити баланс. Я спробував програти в танки... Вигнав нахуй студента, мені настільки тупі робітники не потрібні
 
Мені на роботі студент розповідав про танки, кіберспорт в танках, як розробники намагаються в танках робити баланс. Я спробував програти в танки... Вигнав нахуй студента, мені настільки тупі робітники не потрібні
Він мав рацію. Баланс, щоб бабки заробляти. Щоб не виносили раків сходу, а раки щоб хотіли вкладатися, тобто інвестувати в малюночки на моніторі.

Який може бути баланс, коли танком керує одна особа?
 
Назад
Зверху Знизу