Фарион

Розповім смішненьке. :)
Зателефонувала одному знайомому в новорічну ніч поздоровити з Новим роком.
А він відпвідає мені українською, та з такою чудовою вимовою і багатою лексикою.
Знаю його рочків з... дуже давно, ніколи не чула. Школу закінчив мало не 70 років тому.
Ну я йому відповідаю теж українською. Довгенько так балакали.
А потім лягла спати, а спати не можу. :(
Може в нього телефон хто вкрав, або взагалі в помешкання вперся?...
Дочекалась ранку, телефоную, відповідає вже російською, продовжує з того місця, на якому напередодні розмова закінчилась.
Фффу! Він патріот, але російськомовний. От мене й здивував і навіть налякав.
А чого він то українською, то рос?
 
Я маю на увазі, що він же перший раз спілкувався українською, то чому потім рос? Може ж українською. Чи забув, що може? :ги:
Може. випив більше ніж потрібно перед НР, коріння згадав, а на ранок - багаторічну звичку. :(
Він вже старий - 80+
 
В дупу фарион общим весом тела в 300-500 кило.

Хотя переселенцы должны иметь совесть. Но этодругое.
 
Пока эта диверсантка выпуска де 1991 года лепит провокации, в наших библиотеках резко возросло количество желающих читать украинские книги.
Я имею возможность отслеживать ситуацию в нескольких близлежащих.
И если год назад на меня махали рукой, когда я предупреждала, что могу задержать книгу, то теперь некоторые книги просят принести как можно быстрее. За ними чуть ли не очередь.
 

если она это говорит сейчас в адрес беженцев, то какая ж она конченая курва.
Вот возьмет Карма и оторвет ей язык осколком с неба в ее уютном жилье во Львове...
Слов просто нет, сука (это если она говорила это прямо сейчас, а не до войны)
 
Вот возьмет Карма и оторвет ей язык осколком с неба в ее уютном жилье во Львове
Поки що львівський суд "прийшов до висновку про відмову у задоволенні позовних вимог у повному обсязі." Мовляв, незаконно зІроньку з політеха поперли.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Є 30 діб на апеляцію.
 
Послухала вимову цієї пані.
На що звернула увагу, у неї більш тверда Ч. Вона вимовляе ЧИ, а у нас трішки ЧЬИ.
 
Вона ще й ШЧО вимовляє правильно, а не ШОкає.
Про ШО ми знаєм, це звичка. А ось фонетика, це цікаво. Вимова окремих звуків.
У мене Ч і Щ м*які. У неї ШЧО, а у мене ШЬЧЬО. Десь так.
 
"
- Вы филолог? - спросила Агапова.
- Точнее - лингвист. Я занимаюсь проблемой фонематичности русского
"Щ"...
- Есть такая проблема?
- Одна из наиболее животрепещущих... Слушайте, что произошло? Чем я
обязан неожиданному удовольствию лицезреть?..
Надзиратель опрокинул вторую бутылку.
"
© СДД
 
Ось де галицька справжня вимова, а не у цієї хвойди. :)


До чого тут галицька вимова? У Фаріон одна з найкращих вимов, як і в Тягнибока, наприклад, і ніхто не каже, що вони говорять по-галицьки, як ніхто не каже, що галицька - це якась найправильніша вимова, бо діалектів якщо пошукати, то знайдете багацько ще. Франко вам в руки, вивчайте.
 
До чого тут галицька вимова? У Фаріон одна з найкращих вимов, як і в Тягнибока, наприклад, і ніхто не каже, що вони говорять по-галицьки, як ніхто не каже, що галицька - це якась найправильніша вимова, бо діалектів якщо пошукати, то знайдете багацько ще. Франко вам в руки, вивчайте.
В нашій сім*ї десь з 20-х років була цікава читанка. А імена там які. :) Суцільна антирадянщина й український буржуазний націоналізм. :) Один Олександр Олесь чого вартує. :) То хто кого повинен навчати "родину любить". У культурному сенсі.
Цю книжечку також за кордон не випустять до моїх спадкоємців.
 
Назад
Зверху Знизу