Электрофлуд :)

Re: Электрофлуд :)

О, шановні, а хто користується в Альтіумі інтелектуальною трасировкою?
Там є одна хуйня - ця падла має Design Rules, але, якщьо при перетяганні елементу жмакать R - то вмикається моя улюблена інтелектуальна трасировка, яка... бере кліренси для компонентів хуй зна де, якісь свої, і починає розпихувать їх хуй знає куди.

Це десь можно налаштувати в ньому? Чи то с компонентом якісь проблеми й він більший в реалі, чим видно?
 
Re: Электрофлуд :)

Ні, ну якщо щось монтажити та зберігати, то це зрозуміло.
Але ж в багатьох такое потреби немає, але терабайтники висять.
Visual studio
Visual Studio Code
Altium
National instruments
... а всё, закончились твои 120.
 
Re: Электрофлуд :)

Да є в мене й вс, й альтиум звичайно ж. Останнє хз що таке.
В 120 влазить достатньо, щоб ще залишилось.
Але я ж жодним чином не кажу, що 120 це ок - 120 висить на моїй тачці років вже навіть хз скільки, точно дофіга, тоді й 120 було дорого. Але, повторюсь, поки вистачає, тому й досі висить.

Я лише казав, що сенсу в терабайтах немає бо зникла необхідність на них тримати відео та фото.
 
Re: Электрофлуд :)

Дайте совет? Хочу поиграться с оптоволокном. Вопрос в том, как туда запихнуть и как оттуда сигнал забрать обратно. По сути, медиаконвектор надо. Но, мне не нужны его мозги, мне от него надо только передатчик и приемник с портом под оптику.
Вопрос, как это все нагуглить!? И где купить? Пока кроме купить медиаконвектор и раздеребанить - идей нету..
А, может, у кого-то лежит сдохший по мозгам?
 
Re: Электрофлуд :)

Наследие предков, лайк.
Рассказывай что выйдет.

ЗЫ. относительно тем вверх, там есть что посмотреть на ебее, не отслеживал, ибо не интересовался, но видел за оптику. Цены норм, при стоимости платки с приемлемым PCI вайфаем шесть в 1500грн.
 
Re: Электрофлуд :)

Та хоть UART, никто не отменял, это тупо световод.
Я думаю, ты не понял. ;-) Световод. Вот мне, как раз, и интересно в него зайти и выйти. Со своим набором сигналов. Т.е. нужен диод и лазер, который к световоду припаять ;) Чтоб самому колхоз не городить, я и спросил, ведь явно есть решения готовые..
 
Re: Электрофлуд :)

Та хоть UART, никто не отменял, это тупо световод.

Ну якщо уартом погратись на смішній швидкості, то можна й звичайним світлодіодом посвітити, хоча питання детектування все ж залишається бо я хз як об'єднати той світлодіод з детектором - воно ж мале. Якщо лише використовувати один кабель, не жилу, в один бік, інший в інший.
 
Re: Электрофлуд :)

Ну якщо уартом погратись на смішній швидкості, то можна й звичайним світлодіодом посвітити,
Отож! Но хочется нормальное, готовое решениею....

бо я хз як об'єднати той світлодіод з детектором - воно ж мале.
Кстати, по идее оно имеет и обратную связь. Если на светодиод посветить - он меняет свои характеристики. :незнаю:
 
Re: Электрофлуд :)

Дайте совет? Хочу поиграться с оптоволокном. Вопрос в том, как туда запихнуть и как оттуда сигнал забрать обратно. По сути, медиаконвектор надо. Но, мне не нужны его мозги, мне от него надо только передатчик и приемник с портом под оптику.
Вопрос, как это все нагуглить!? И где купить? Пока кроме купить медиаконвектор и раздеребанить - идей нету..
А, может, у кого-то лежит сдохший по мозгам?

Пойти на барахолку, купить два убитых ДВД с оптическимы выходами. Один оставить как передатчик, из второго выдрать светодиод и вставить фотодиод.
С обвязкой, как я понял разберешься сам.

Главный вопрос, с какими скоростями передачи работать? Хотя кодовое слово "медиаконвертор" как бы намекает.

В трудные 90-е, когда не было али, космодрома итп. была поставлена задача. Подключить СД-РОМ компа, у которого был электрический S/PDIF к оптическому входу минидиска. Оптический кабель был у минидиска в комплекте.
КТ 315, пара резисторов и красный АЛ 307 примотаный изолентой к торцу оптокабеля отлично справились с задачей.
Если бы тогда можно было найти этот пластиковый разьем, который сейчас чуть ли не в любом ДВД, вообще красиво бы получилось. Но поскольку акция была разовая, то спокойно обошлись колхозом из синей изоленты.

Ну якщо уартом погратись на смішній швидкості, то можна й звичайним світлодіодом посвітити, хоча питання детектування все ж залишається бо я хз як об'єднати той світлодіод з детектором - воно ж мале. Якщо лише використовувати один кабель, не жилу, в один бік, інший в інший.

Купить 4 убитых ДВД и гонять прием-передачу по двум кабелям. :)
 
Re: Электрофлуд :)

За идею спасибо.!
 
Re: Электрофлуд :)

сменные SFP
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Электрофлуд :)

Да є в мене й вс, й альтиум звичайно ж. Останнє хз що таке.
В 120 влазить достатньо, щоб ще залишилось.
Але я ж жодним чином не кажу, що 120 це ок - 120 висить на моїй тачці років вже навіть хз скільки, точно дофіга, тоді й 120 було дорого. Але, повторюсь, поки вистачає, тому й досі висить.

Я лише казав, що сенсу в терабайтах немає бо зникла необхідність на них тримати відео та фото.

500ГБ врятовує батька вітчизняної демократії. От тоді точно залишається.
А для фото та відео (ну хто сказав, що нетреба їх зберігати? А сімейні? Там пара терабайт точно набереться, якщьо хтось у сім'ї упорото любить фотографувати) - є звичайні, дешеві, але перевірені магнитні диски.
 
Re: Электрофлуд :)

Ну в мене впоротих фотографів нема. Так, лежать деякі фотки, але мало й нах.

Магнитні диски - ніколи не повернусь до них, навіть для звалища. Вони гальмують всю систему навіть в якості звалки.
Нещодавно підключав старий хдд, щоб звідти деякого старого софту взяти, та ще раз це бачив - так тачка запускається секунд за 10, з котрих 7 це біос, а з хдд під хвилину. Експлорер так відкривається миттєво, а з хдд є відчутний делей. Ну з звук від хдд... Ні, нах це лайно.
Китайський ссд 1ТВ 80 баксв важить.
 
Re: Электрофлуд :)

Ну в мене впоротих фотографів нема. Так, лежать деякі фотки, але мало й нах.

Магнитні диски - ніколи не повернусь до них, навіть для звалища. Вони гальмують всю систему навіть в якості звалки.
Нещодавно підключав старий хдд, щоб звідти деякого старого софту взяти, та ще раз це бачив - так тачка запускається секунд за 10, з котрих 7 це біос, а з хдд під хвилину. Експлорер так відкривається миттєво, а з хдд є відчутний делей. Ну з звук від хдд... Ні, нах це лайно.
Китайський ссд 1ТВ 80 баксв важить.

Хуйня якась... в мене стоять в парах ы HDD ні як не впливає на бут з SSD. От ніяк. Від слова "взгалі".

То щось в тебе налаштовано "падібільному".
 
Re: Электрофлуд :)

Вимкни його та спробуй.
 
Re: Электрофлуд :)

Вимкни його та спробуй.

Я його туди й ставив... ніхуя не змінюється. Загрузка з нього не відбувається, тому на її швідкість він не впливає. Але, можна не задать конкретний диск в біосі і залишити йому право шукать почергово - тоді він буде лізти на всі диски по черзі, як там стоїть в пріоритетах, і там шукать бут.
Але, в мене диск вказаний безпосередньо, і в пріоритетах він першим стоїть. Тому, на інші диски біос не лізе і вони ні як не вплинуть на загрузку.
 
Re: Электрофлуд :)

да здравствуют андроиды
 
Re: Электрофлуд :)

да здравствуют андроиды


Андроїд - це робот, що зовніньо повторяє вигляд людини.
А істота, в якої мозок людини, але тіло/частини тіла, кібернетичні - це кіборг. Кібернетичний організм.

тобто, в твоєму відео не андроїди, а кіборги.
 
Re: Электрофлуд :)

Q: -Как вы собираетесь объясняться со страховой компанией?
A: -Мы уверены, что всё будет хорошо, и объяснять ничего не придётся.
(с)
 

Вкладення

  • RCboLA0.jpg
    RCboLA0.jpg
    198.6 КБ · Перегляди: 115
Назад
Зверху Знизу