Обновки

а в каком коэффициенте идет снижение, что можно сделать такой минус?
Я сам не понимаю за счет чего єкономия, но вот уже пару лет перед тем как брать у Александрі проверяю онлайн. Пока у нее віходит вігоднее.
Страхую 2 авто, 2 раза в год. На один из авто беру минимальку с франшизой, там разница с онлайн площадками меньше. На основное авто беру пакет подороже, с ассистансом, без франшизі (иногда с минимальной) и с доп покрітием. Тут разница бівает существенной.
 
оновився гулом зпереду під час гальмування, щось тре, наче колодки закінчилися, хоча зовнішні мають ще 4-5 мм
диски всього 35-40 ккм
замовив гальмівні диски, колодки та направляючі суппортів.
також в планах маю віднайти причину чорного, порошкового напилу з середини розширювального баку,(механік казав що вірогідно щось з ЕГР,
я грішу на трубки системи охолодження, на які капало паливо з ТНВД. нещодавно бачив відео де так сталось на інсігнії, патрубки в розсипну),
замінити охолоджувальну рідину.
але усе згодом
 
оновився гулом зпереду під час гальмування, щось тре, наче колодки закінчилися, хоча зовнішні мають ще 4-5 мм
диски всього 35-40 ккм
20240515_183938.jpg
Дискам твоїм вже жопа скоріше за все )))))
 
20240515_183938.jpg
Дискам твоїм вже жопа скоріше за все )))))

20240515_183938.jpg
Дискам твоїм вже жопа скоріше за все )))))
усе можливо, як приїдуть нові - буде видно що там. Але з цим "загвоздка", хроніки рукожопа - продолженіє...
замовив гальмівні диски не 296 мм а 320,(існують ще 280, йдуть на 1.5) ну, типу, краще гальмувати буде так і усюди написано, що підходить до моєї моделі))
але ж вирішив почитати драйв.сру, де виявилось що на диски 320 потрібні збільшені скоби супортів, від GT версії, або від кліо rs.....
ну що ж, не дочекавшись доставки, буду вимушений замовляти стандартні на 296 :рукалицо:
 
Назад
Зверху Знизу